Sobotno skupno druženje

V soboto, 19. maja 2018, smo v Centru IRIS, v okviru projekta Strokovni center, izvedli največje skupno druženje staršev, otrok in zaposlenih do sedaj. Za otroke smo pripravili različne delavnice, starši pa so prisluhnili zanimivim predavateljem ter se družili v Svetovni kavarni.

Otroci na vrtu in igrišču (stojijo v krogu za skupinsko igro). Otrok sedi na rolki, učiteljica ga potiska. Košarkaško igrišče (več športnih pripomočkov po tleh: žoge, palice, obroči …). Starši na predavanju v zbornici in na srečanju »Svetovan kavarna« v dvorani centra IRIS, razporejeni po skupinah, postavljene okoli miz. Na mizi pisala in plakati.

Slike: