Pogovor z gospo Sonjo Pungertnik

Fotografija radijskega studia: 3 računalniški ekrani in slušalke, mikrofon.

Vabilo Sonja Pungertnik

V okviru projekta Strokovni center za celostno podporo otrokom in mladostnikom z okvaro vida ter otrokom in mladostnikom s primanjkljaji na posameznih področjih učenja Vas vabimo

na pogovor z gospo Sonjo Pungertnik, ravnateljico Ignacijevega doma duhovnosti, slovensko radijsko voditeljico, ki dela na Radiu Ognjišče, kjer pripravlja in vodi oddajo o življenju slepih in slabovidnih Luč v temi in borko za enakost slepih. Gospa Sonja, ki je bila leta 2015 izbrana za Slovenko leta za leto 2014, nam bo predstavila svojo življenjsko zgodbo in nam ponudila konkretne nasvete, kako vzgajati slepega / slabovidnega otroka.

Pogovor bo potekal v Centru IRIS, Langusova ulica 8, 1000 Ljubljana, in sicer v sredo, 24. 4. 2019, od 16.00 do 17.30.

Udeležba na pogovoru je brezplačna.

Prijave so obvezne in jih zbiramo do petka, 20. 4. 2019, na naslov: nina.celesnik@center-iris.si.

Vabljeni, da svoje vprašanje pripravite že v naprej in nam ga do petka, 20. 4. 2019, posredujete na mail nina.celesnik@center-iris.si, da bomo vprašanje lahko posredovali predavateljici.

Prisrčno vabljeni!