6. srečanje spremljevalcev slepih in slabovidnih otrok

Vljudno vabljeni na 6. srečanje spremljevalcev slepih in slabovidnih otrok, ki bo potekalo preko spletne aplikacije ZOOM, in sicer v četrtek, 18. februarja 2021, od 14.00 do 15.30.

Vir fotografije: https://www.amazon.com/Vidimo-se-Ti/dp/B00JMQ8A2I, 09. 02. 2021 (2 moška srednji let stojita na pločniku, eden drži telefon in z njim fotografira, drugi gleda v ekran, v ozadju kombi, drevesa in sprehajalci, fotografija je zamegljena v odtenkih roza-rdeče, preko pa je na roko napisano Vidimo se!

Program srečanje:

1. Moje prilagoditve: predstavitev prilagoditev prostora in okolja kot v projektu OPTIC.
  2. Izmenjava izkušenj: Jaz in moje izkušnje spremljevalke/-ca
  3. Dokument za spremembo poimenovanja spremlejvalca otroka v asistena učitelju.

Srečanje vodi mag. Nina Čelešnik Kozamernik.

Udeležba je brezplačna. Udeleženci prejmejo potrdilo o sodelovanju.

Prosimo, če se pripravite na del, v katerem bi si izmenjali vaše izkušnje z delom spremljevalca (lahko pripravite fotografije, kakšen filmček … ).

Vabilo na 6. srečanje spremljevalcev