Srednješolci so dokazali, da zmorejo poskrbeti sami zase

V ponedeljek, 2. julija, smo izvedli delavnico za 3. triado in srednješolce, z naslovom Znam poskrbeti zase.

Pripravili smo sadna nabodala, si skuhali kosilo, pospravili in posesali sobe, preoblekli posteljnino, zraven pa sklepali nova prijateljstva.                                                                                      S pomočjo petih dijakinj in dveh mentoric Srednje šole farmacijo, kozmetiko in zdravstvo iz Ljubljane smo delavnico zaključili v prijetnem vzdušju tisočerih odtenkov ličil in prijetnih vonjav kozmetičnih dodatkov.

Vsem se zahvaljujemo za sodelovanje in vam želimo lepe poletne počitnice,            koordinatorica projekta mag. Nina Čelešnik Kozamernik in ekipa Strokovnega centra