Šola za starše 2021 2022

5. leto šole za starše: šola za starše 2021 2022

• Šola bo potekala na daljavo.
    • Posnetki bodo objavljeni.
    • V kontakt s predavateljem/predavateljico boste lahko stopili preko njegovega/njenega elektronskega naslova.
    • načrtovani so prispevki: OVI (predstavitev posebnega programa (kaj sploh je, multisenzorno učenje, red in rutina v PP), Otroci z motnjo avtističnega spektra (Ok je, če nisi ok), Slepi, slabovidni, otroci z okvaro vidne funkcije (Razvijanje socialnih veščin)
    • Trenutno aktualno: Vabljeni na predavanja ŠOLE ZA STARŠE v organizaciji Pozitivna psihologija za boljše življenje vsako sredo in soboto od 5. januarja do 5. februarja ob 18.30 na njihovem kanalu na Facebooku in Youtube-u! Program in brezplačne prijave: tukaj. Brezplačno je, ker so to omogočili: Zavarovalnica TriglavTelekom Slovenije in Medis z Novalac-om)

>> v sredo, 5. 1. ob 18.30: dr. Noah Charney: Ameriška pozitivnost: Opolnomočenje staršev in učiteljev za opolnomočenje otrok

>> v soboto, 8. 1. ob 18.30: dr. Eva Škobalj: Čuječa vzgoja v času korone: Zakaj je lahko ‘korona’ tudi priložnost za boljšo vzgojo?

Brezplačno, a ne pozabite v zameno donirati izbrani dobrodelni organizaciji!

Po vsakem predavanju vas na njihovih kanalih na FacebookuInstagramu in Linkedinu čaka tudi nagradna igra 🙂

Vsa predavanja lanske, 1. Šole za starše … tukaj.

Nastja, UMNA in Pozitivna psihologija za boljše življenje