Delavnica za 2. triado

Center IRIS organizira zanimivo delavnico ‘Lutkovni dnevi’ na katero vabimo učence druge triade s primanjkljaji na posameznih področjih učenja.  Delavnica poteka preko projekta Strokovni center za celostno podporo otrokom in mladostnikom z okvaro vida ter otrokom in mladostnikom s primanjkljaji na posameznih področjih učenja z namenom veččutnega učenja in medsebojnega druženja.

1prijavnica za veččutno delavnico

1program veččutne delavnice PPPU

2vabilo delavnica pppu

Delavnica bo potekala v četrtek, 8. 10. 2020, s pričetkom ob 15. uri, v prostorih Centra IRIS v Ljubljani. Več informacij najdete v priponkah. Prosimo vas, da le-te posredujete staršem otrok s PPPU in jih spodbudite k udeležbi, ki jim bo prinesla novo izkušnjo in poznanstva. Delavnice se bodo udeležili tudi z učenci s slepoto in slabovidnostjo, ki obiskujejo drugo triado OŠ.

Vabljeni

Delavnica 2022
Aktivnosti delavnic, tečajev in veččutno učenje bodo izvedene znotraj mednarodnega tabora za mladostnike s slepoto in slabovidnostjo.