2. srečanje skupine spremljevalcev slepih in slabovidnih otrok

Vljudno vabljeni na 2. srečanje skupine spremljevalcev slepih in slabovidnih otrok, ki bo potekalo v okviru projekta Strokovni center za celostno podporo otrokom in mladostnikom z okvaro vida ter otrokom in mladostnikom s primanjkljaji na posameznih področjih učenja. Srečanje je namenjeno druženju, izmenjavi izkušenj in dodatnemu usposabljanju za spremljanje slepih/slabovidnih otrok in dijakov.

Na tokratnem srečanju nas čakajo izdelava simulacijskih očal, tipna slikanica in drugačna malica.

Srečanje bo potekalo v Centru IRIS, na Langusovi ulici 8, v Ljubljani.                                        Glavna tema srečanja bo: Jaz in otrok, ki ga spremljam

Datum izpeljave: 25. september 2018, od 14.00 do 17.00                                                    Koordinatorica: mag. Nina Čelešnik Kozamernik                                                                                Trajanje: 4 pedagoške ure                                                                                                                      Udeležba je brezplačna.                                                                                                                            Udeleženci prejmejo potrdilo o sodelovanju.

Prijave sprejemamo na mail: nina.celesnik@center-iris.sinajkasneje do četrtka, 20. septembra 2018.                                                                                                                                      Veselimo se srečanja z vami!                                                                                                                          Mag. Nina Čelešnik Kozamernik