Vabilo za starše prvošolcev

Deklica in deček s šolskima torbama na rami. Držita se za roki. Deklica v levi roki drži dolgo pisalo. Okoli njiju so pisane pike. Izgledata vesela.
Vir fotografije: https://www.os-fa.si/bodoci-prvosolci/, 25. 02. 2020.

KMALU BOM TUDI JAZ ŠOLAR/-KA,

Srečanje je namenjeno staršem otrok z okvaro vida, ki otroke vpisujejo v prvi razred OŠ ali pa se bodo vpisovali v naslednjem šolskem letu in tudi vsem drugim, ki jih tematika zanima. Z našimi strokovnjakinjami, ki vam bodo podale tudi svoje izkušnje, se boste pogovarjali o vseh svojih dilemah, tako da boste dobili tudi odgovore na osebna vprašanja.

Z vami se bodo pogovarjale:

– Tina Kastelic, razredna učiteljica s specialno-pedagoškim izpopolnjevanjem

– mag. Nina Čelešnik Kozamernik, razredna učiteljica s specialno-pedagoškim izpopolnjevanjem

– Damjana Oblak, razredna učiteljica s specialno-pedagoškim izpopolnjevanjem

– Ajda Mikolič, tiflopedagoginja

– Sabina Šilc, psihologinja in družinska terapevtka

Dobimo se, 11. marca 2020, ob 16.00 v zbornici Centra IRIS, Langusova 8, Ljubljana. Srečanje bo trajalo do 18.00.

Prijave sprejemamo do četrtka, 5. marca 2020, na naslov: Sabina Šilc (sabina.silc@center-iris.si). Lepo vas pozdravljamo in upamo, da se vidimo v čim večjem številu, saj v primeru premajhnega števila prijavljenih, šola odpade. V tem primeru, vas o tem obvestimo vsaj 3 dni prej.

VZGOJA IN IZOBRAŽEVANJE 1, 5. marec 2020.
Do konca leta napovedujemo še naslednje šole za starše:

POSEBNI PROGRAM VZGOJE IN IZOBRAŽEVANJA, 12. marec 2020.

VZGOJA IN IZOBRAŽEVANJE 2, 19. marec 2020.

Sabina Šilc, univ. dipl. psih. in druž. terap., vodja Šole za starše

Mag. Nina Čelešnik Kozamernik,   koordinatorica projekta

Vabilo za prvošolčke