Izjave udeleženk

Kaj je skupina varušk Customnanny (http://www.customnanny.com/) povedala po izobraževanju?

Navajamo nekaj izjav:

• Celotno predavanje je bilo super!
  • Prijetno predavanje. Veliko konkrtenih primerov. Razpored dejavnosti je bil super: pestro in zelo »nedolgočasno«.
  • Vse mi je bilo zelo všeč: hospitacije v vrtcu, vrt čutil in malica v temi, sproščenost s strani predavateljice.
  • Vesela sem, da sem se izobraževanja udeležila, saj sem izvedela veliko novih stvari in jih tudi doživela. Zelo pestro in zanimivo je bilo!
  • Želim si še več takih izobraževanj😊
  • Najbolj mi je bila všeč malica v temi, obisk vrtca in vrta čutil.
  • Veliko konkretnih izkušenj! Hvala!
  • Izobraževanje mi je bilo zelo všeč. Veliko je bilo praktičnega dela, s čimer sem dobila vpogled v življenje slepih. Najbolj mi je bilo všeč ogled učne ure v vrtcu – spremljanje otrok pri uri.
  • Fajn mi je bil, da so bili podani konkretni nasveti za delo s slepimi/slabovidnimi otroki. Super je bilo na vrtu čutil in ko smo malicali v temi😊
  • Želela bi si, da se izobraževanje še ne bi končalo😊
  • V kratkem času so bile podane ključne bistvene informacije. Zanimivo, pestro izobraževanje. Všeč mi je bila simulacija slepote/slabovidnosti in uporaba bele palice.
  • Všeč mi je bilo, da sem izvedela veliko novih teoretičnih stvari, hkrati pa sem se tudi praktično preizkusila pri hoji po vrtu čutil – s palico in s prevezo.
  • Seminar je bil super! Zelo zadovoljna s predavateljico, s postrežbo skozi seminar in navdušena nad malico s prevezami, saj sem ugotovila, kako težko je že zgolj namazati kruh!
  • Najbolj bi pohvalila materiale, ki smo jih videle: igrače, pripomočke, opremo … in navdušena sem bila nad malico v temi😊
  • Predavanje mi je bilo zelo zanimivo, naučila sem se veliko glede perspektive slepega ootroka, tako da bom sedaj še boljše razumela in občutila njegovo stran. Delo z otroki obožujem in menim, da bi morali biti vsi obdani z ljubeznijo in sprejemanjem. Z veseljem se bom še udeležila drugih delavnic in izobraževanj*.

*V okviru EU projektov in projektov, ki jih financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport se naj bi skupina varušk izobrazila še za varovanje otrok z drugimi vrstami težav. Predvidoma bo naslednje izobraževanje v jeseni, ko se bodo poučile o delu z otroki z motnjo avtističnega spektra. Izobraževanje bo organiziral Strokovni center za avtizem (https://www.csgm-avtizem.si/).

Oglejte si tudi:

1. Zakaj tako izobraževanje?
  2.  Izjave udeleženk
  3. Kako najamem varuško?